gospodarstwo agroturystyczne

Agroturystyka drogowskazDojazd do Strużyn


Strużyny pokazać na większej mapie

Dojazd własnym transportem jest łatwy, ale środkami publicznymi bardzo utrudniony, zwłaszcza w okresie wakacji szkolnych i w weekendy.

Współrzędne GPS :
N 52° 30' 09,86", E 15° 22' 15,60"

Jadąc z południa najlepiej dojechać skręcając z trasy Międzyrzecz - Sulęcin w kierunku na Bledzew do Templewa, a następnie za przejazdem kolejowym w lewo na Nową Wieś dojechać aż do Sokolej Dąbrowy, gdzie na skrzyżowaniu, za przystankiem PKS należy skręcić w prawo w wiejską drogę ("kocie łby") na Kursko w kierunku lasu. Tam stoi nasz drogowskaz.

Agroturystyka drogowskaz

W lesie, za drugim mostkiem jest polna droga w lewo prowadząca prosto do Strużyn (drogowskaz Strużyny 0,8 km). Nasz dom to ostatni dom po prawej stronie - jedyny w kolorze zielonym.

Jadąc z północy należy z trasy Kostrzyn-Skwierzyna skręcić do Bledzewa i dojechać do Sokolej Dąbrowy (kierunek Lubniewice). Tam przed przystankiem PKS w lewo i dalej tak samo jak w powyższym opisie.

Komunikacja publiczna (PKS) z Międzyrzecza lub Lubniewic dojeżdża do Sokolej Dąbrowy i Goruńska, skąd jest najbliżej dojść. Pociągiem lub autobusem można dojechać do Skwierzyny (16 km) i Międzyrzecza (25 km), rzadziej do Templewa (8 km).